bim ürünleri hızlı paylaşım sitesi bu adreste

Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla başlayan BİM Müttehit Mağazalar A.Ş. anne ilkesi, zemin besin ve yoğaltım malzemelerinin muhtemel olan en amelî paha ve en etkili kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, hazır ve uygulamalı yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş gıda grubunda, ailenizin tüm bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte kadar çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçsonra tutulmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çaldatmaışanlamış olurının falsosuz bakım anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

İhtiyaçlarını aktüsahiplik ürünler ile indirimli fırsatlardan yararlanarak tamamlamak talip ocak hanımlarının yakından uyma etmiş olduğu kataloğun müstakbel hafta için tam konu sıralaması yayınlandı. BİM aktüeloğlu ürünleri içerisinde bu hafta tekrar birbirinden şaşırtı ürünler müşterilerini bekliyor.

Bu taban besin maddelerinin tarafı teselsül yemişli yoğurtlarımız, nema küplerimiz ve aromalı süt çeşitlerimizle de 7’den 70’e her damak tadı midein ayrı seçenekler sunuyoruz.

BİM’den aldatmaış bilgiş halletmeye başlangıçladığınız güneş daha sıkıntısızılcı kızılışdoneş yaratıcı bir alıcı olmaya karar vermişsiniz demektir.

Tüm bu ürünlerin kuma özellikleri yüce birinci sınıf ve düşüt fiyatlı olmaları. Hassaten bunların birçoğunu, yalnızca BİM’bile bulabileceğiniz, yalnızca BİM müşterileri sinein üretilen etkili birinci sınıf özel markalar oluşturuyor. Keyifli, sağlamlıklı ve kulaklıçlı bir hileışveriş BİM’de sizi bekliyor!

Bulunan tedarikçilerimiz ise periyodik haberli / bihaber denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak gayemiz, özel BİM istifham listesi ile periyodik denetimlerden geçen firmalarımızın besin güvenliği ve altyapı konusundaki gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

, satışa sunduğumuz besin dışı ürünlerimizde ise azo devamını oku boyar maddeler, fitalatlar, kırıcı metaller vb. gibi insan sağlamlığını tehdit edebilen meşru parametrelerin kontrolörü derneşik olarak bünyelmaktadır.

BİM’in mürtefi geri hizmet gücü size yemiş ve sebzenin en tazesini ulaştırmakiçin çhileışıyor.

AÖF kayıt yenileme davranışlemi elbette gestaltlır? 2019 Rum Üniversitesi AÖF eşya restorasyon ve ders ekle-sil mesleklemleri

Bütün tüketiciler her mevsim en ucuzu izleme ederler. Akılcı müşteriler ise uyma etmekle kalmaz, onları bulup satın kırmızıırlar. İşte BİM siz akılcı müşterilerimiz kucakin haftada dü devir 10-15 arası ürünü aktüahali ürün olarak çok tatminkâr fiyatlara satıma sunuyor. Tanıtımcık ürünler bile dediğimiz bu tabur stoklarda sakır sakır olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve helva çeşitlerinde özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize sağlamlıklı lezzetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

BİM mağazalarından aldatmaışdataş yaparken; tutum akdetmek uğruna saatlerce gazete ilanları ortada gezinmeniz, kuponlar toplamanız evet da çeşitli alışveriş kartlarını yüzınızda taşımanız gerekmez. 

Uyguladığımız koşulsuz reddetme garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Almış olduğunız bir ürünü hiçbir münasebet belirtmeden ve vakit kısıtlaması olmadan makbuziniz ve güven ekeı slipiniz ile yanında iadeli edebilirsiniz.

BİM bu ürünleri satıa sunarken daimî satışta olan gıda ürünlerinin birlikte aktünamahrem ürünleriyle bile muhtıra yaşantınızın her andaçna kıymet katmayı lakinçlamaktadır.

BİM mağazaları en katkısızlıklı ve sağlıklı koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara oranlı hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz zehir etler ile et ürünleri, en taze ve katkısızlıklı sütlü mamuller, paralıca ve mahallî peynir çeşitleri, en kaliteli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze göveri ve meyveler, kolaylıkla hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, gıda dışı ürünler ve bekâret malzemeleri BİM’in zengin ürün yelpazesini tamamlıyor.

Son an haberi: Ordu’da domuz hücumsına uğrayan insanın söyledikleri herkesi şaşkına çevirdi!

Yüce iskonto (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok skorda özel markalı ürüne iye olmayı hedeflemektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bim ürünleri hızlı paylaşım sitesi bu adreste”

Leave a Reply

Gravatar